Kingston Madison MS24CW06MB - 24 in. x 21.5 in. Bathroom Vanity Marble Top in Carrara White and White Basin, Monarch Blue
SKU MS24CW06MB    by Kingston Brass    Ship Weight: 106.0 lb    Collection: Madison
Free Shipping!
Interest-free payments also available
Pro Signup
PRODUCT DETAILS
Features
  • Dimensions: 24 in. W x 34 in. H x 21.5 in. D
  • 1 in. thick Italian Carrara White Marble countertop, matching 4 in. backsplash included
  • Pre-drilled 8 in. widespread faucet holes
  • Single undermounted white ceramic sink with built in overflow
  • Soft close doors for smooth, quiet operation
  • Features 1 cabinet with an adjutable shelf for ample storage
  • Cabinet is expertly crafted using solid hardwood
  • Cabinet finish: Monarch Blue
  • Satin Gold finish hardware included
Specifications
Shipping & Returns
How long will it take to get my order?
- Orders Placed on Saturday or Sunday will typically ship on Monday.
Full Shipping Policy
How long do I have to Return my order?
- Kingston Brass has a 30 Day Return Policy
Full Return Policy
}
Join our PRO Trade Program
Exclusive Discounts for Designers & Building Professionals
Call: 1-877-258-6776
JOIN NOW
PRODUCT DETAILS
Features