Kingston Sequoia SE48QZ00NJ - 48 in. x 22 in. Bathroom Vanity Single Sink with White Quartz Top, Noir Juglans
SKU SE48QZ00NJ    by Kingston Brass    Ship Weight: 201.7 lb    Collection: Sequoia
Free Shipping!
Interest-free payments also available
Pro Signup
PRODUCT DETAILS
Features
  • Dimensions: 48 in. W x 34.4 in. H x 22 in. D
  • 2 in. thick Whitebrook quartz countertop, matching 4 in. backsplash included
  • Pre-drilled 8 in. widespread faucet holes
  • Single undermounted white ceramic sink with built in overflow
  • Features 6 pull out drawers and 1 cabinet with an adjustable shelf for ample storage
  • Cabinet is expertly crafted using solid hardwood
  • Cabinet finish: Noir Juglans
Specifications
Shipping & Returns
How long will it take to get my order?
- Orders Placed on Saturday or Sunday will typically ship on Monday.
Full Shipping Policy
How long do I have to Return my order?
- Kingston Brass has a 30 Day Return Policy
Full Return Policy
}
Join our PRO Trade Program
Exclusive Discounts for Designers & Building Professionals
Call: 1-877-258-6776
JOIN NOW
PRODUCT DETAILS
Features